FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Morten WillatzenAssistentØSS samarbejdet morwi@dtu.dk
Ole Frost HansenWindSensor46 77 55 25ole.frost@windsensor.dk
René Christian MøllerUdviklingsingeniørWindSensorrene.moeller@windsensor.com
Michaela Bille JohannessenKontorassistentDTU Veterinærinstituttetmbijo@dtu.dk
Claus LigaardFærgeførerDTU Veterinærinstituttetclli@vet.dtu.dk
Jan Ulrik PetersenFærgeførerDTU Veterinærinstituttetjanup@vet.dtu.dk
Jan Theodor HansenFærgeførerDTU Veterinærinstituttetjthe@vet.dtu.dk
Brian Schütt LarsenArbejdsmiljøkoordinatorDTU Veterinærinstituttet93 51 12 55bsla@vet.dtu.dk
Tom StorgaardBådførerDTU Veterinærinstituttet20 83 93 27Tsto@vet.dtu.dk
Jakob Lund TheodorsenBådførerDTU VeterinærinstituttetJalut@vet.dtu.dk
Helle CarbelPMO CoordinatorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 15 37hcarbel@dtu.dk
Mads Søholm SecherBusiness Development ManagerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 16 14msecher@dtu.dk
Helle BaumannSekretærCenter for Olie og Gas - DTU93 51 14 42helleb@dtu.dk
Jakob WernerHead of Communication, DHRTC – Centre for Oil and Gas, DTUCenter for Olie og Gas - DTU93 51 02 87jakobw@dtu.dk
Zanne Søgaard MortensenData Manager and Project CoordinatorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 15 60zannem@dtu.dk
Malene Rod VestProgramme Director and deputy Centre DirectorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 06 99mrove@dtu.dk
Karin PetersenLaboratory ManagerCenter for Olie og Gas - DTU22 80 88 33kpet@dtu.dk
Mikael LüthjeScientific Manager of Reservoir CharacterizationCenter for Olie og Gas - DTU93 51 13 92mllu@dtu.dk
Teeratorn KadeethumVisiting ScientistCenter for Olie og Gas - DTUteekad@dtu.dk
Karen Guldbæk SchmidtAdvisorCenter for Olie og Gas - DTU22 56 07 69kagus@dtu.dk
Kristine Wille HilstrømRadical Innovation EntrepreneurCenter for Olie og Gas - DTU30 70 19 33krihil@dtu.dk
Dana ØstergaardProject CoordinatorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 35 76dgaard@dtu.dk
Morten Willaing JeppesenCentre DirectorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 89 85mortenj@dtu.dk
Jørgen Rentler NæumannProgramme ManagerCenter for Olie og Gas - DTU60 90 00 94naeuman@dtu.dk
Anders KragCommercial DirectorCenter for Olie og Gas - DTU51 35 20 34andersk@dtu.dk
Charlotte LassenReservoir Engineer AdvisorCenter for Olie og Gas - DTU22 32 17 79chalas@dtu.dk
Frédéric AmourResearcherCenter for Olie og Gas - DTUamour@dtu.dk
Helton Magno de Araujo CiriacoPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTU91 80 38 85hmade@dtu.dk
Isabelle Moraes Amorim ViegasPostdocCenter for Olie og Gas - DTU52 72 34 92iviegas@dtu.dk
Jonas Folke SundbergForskerCenter for Olie og Gas - DTU53 83 19 42jonsun@dtu.dk
Juan Michael Uy Villanueva SargadoPostdocCenter for Olie og Gas - DTU45 25 55 78jmiuy@dtu.dk
Maria BontoPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTUmabon@dtu.dk
Michael WelchSenior ResearcherCenter for Olie og Gas - DTU93 51 15 72mwelch@dtu.dk
Mohammad Reza HajiabadiPostdocCenter for Olie og Gas - DTUmreza@dtu.dk
Mohammad Reza Alizadeh KiapiPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTUmraki@dtu.dk
Mohsen FarhadzadehPhD studentCenter for Olie og Gas - DTU81 94 30 60mohsen@dtu.dk
Ole AndersenSurface Engineer AdvisorCenter for Olie og Gas - DTU53 83 82 58oanders@dtu.dk
Aslaug Clemmensen GladPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTU51 89 41 28acglad@dtu.dk
Liridon AlitiPostdocCenter for Olie og Gas - DTU20 66 79 12lialit@dtu.dk
Anne Sørensen HauptStudentermedhjælperCenter for Olie og Gas - DTUansha@dtu.dk
Charlotte Nørgaard LarsenProgramme ManagerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 15 36clarsen@dtu.dk
Christian Husum FrederiksenProduction Technology AdvisorCenter for Olie og Gas - DTU50 36 88 48chfred@dtu.dk
Hamid NickSenior ResearcherCenter for Olie og Gas - DTU93 51 14 97hamid@dtu.dk
Moein Jahanbani VesharehPostdocCenter for Olie og Gas - DTUmoein@dtu.dk
Nicolas BovetSeniorforskerCenter for Olie og Gas - DTUnbovet@dtu.dk
Yanina Dragomilova IvanovaProduction Chemistry AdvisorCenter for Olie og Gas - DTU42 79 14 87yaninai@dtu.dk
Andreas SchadeStudentermedhjælperCenter for Olie og Gas - DTU30 52 93 99aschade@dtu.dk
Jerome BelliniProject CoordinatorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 16 48jeromeb@dtu.dk
Anh Khoa Huynh HoPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTU91 99 43 98akhoa@dtu.dk
Elena PachkovaHead of AdministrationCenter for Olie og Gas - DTU93 51 14 64elenap@dtu.dk
Hadise BaghooeePh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTU50 35 91 99hadise@dtu.dk
Louise Post LangeStudentermedhjælperCenter for Olie og Gas - DTU51 94 15 70s184098@student.dtu.dk
Matteo OttavianiPhD studentCenter for Olie og Gas - DTU53 60 17 50matteo@dtu.dk
Ulla HoffmannProgramme ManagerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 13 60uhoff@dtu.dk
Ali Akbar EftekhariTenure-Track Researcher. Mentor: Prof. Georgios KontogeorgisCenter for Olie og Gas - DTU31 96 49 51aliak@dtu.dk
Benaiah AnabaraonyePostdocCenter for Olie og Gas - DTUbana@dtu.dk
Carlos Augusto Soares FerreiraPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTU81 94 38 63casfe@dtu.dk
Dmytro MihrinPostdocCenter for Olie og Gas - DTU93 86 55 72dmytro@dtu.dk
Lene Hjelm PoulsenDHRTC Local Focal Point for DTUCenter for Olie og Gas - DTU93 51 14 43lenep@dtu.dk
Sofie NørgreenStudentermedhjælperCenter for Olie og Gas - DTUsofnor@dtu.dk
Ali MahmoodiPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTU50 26 24 57alimhm@dtu.dk
Dorthe DegnPACenter for Olie og Gas - DTU22 39 14 12dortj@dtu.dk
Malene HeinProject ManagerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 09 11kmhein@dtu.dk
Maria EngkebølleKommunikationsmedarbejderCenter for Olie og Gas - DTU93 51 10 89mengke@dtu.dk
Tian WangPostdocCenter for Olie og Gas - DTU60 53 93 68tiawang@dtu.dk
Kitt Anita RavnkildePrincipal Programme ManagerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 13 91kittra@dtu.dk
Seyedbehzad HosseinzadehsadatiPhD studentCenter for Olie og Gas - DTU52 90 35 48behzadh@dtu.dk
Armin AfroughPostdocCenter for Olie og Gas - DTU45 25 72 11armafr@dtu.dk
Jaskaran Singh MalhotraPhD studentCenter for Olie og Gas - DTU55 20 92 10jsima@dtu.dk
Neri BoncianiPhD studentCenter for Olie og Gas - DTUnerbo@dtu.dk
Karen Louise FeilbergSeniorforskerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 14 20klfe@dtu.dk
Birgitte Dalsgaard LarsenGeoscience AdvisorCenter for Olie og Gas - DTU93 51 18 36blarsen@dtu.dk
Hans HorikxAdvisorCenter for Olie og Gas - DTU61 14 18 52horikx@dtu.dk
Simon Ivar AndersenProfessor (MSO) Offshore Produced Water Management ResearchCenter for Olie og Gas - DTU93 51 07 58simand@dtu.dk
Jesper Arvedlund HollensenTechnicianCenter for Olie og Gas - DTU20 25 55 40jaholl@dtu.dk
Ming LiPostdocCenter for Olie og Gas - DTU92 27 13 81mingl@dtu.dk
Rasoul MokhtariPostdocCenter for Olie og Gas - DTU81 90 15 26rasoulm@dtu.dk
Simon OldfieldPostdocCenter for Olie og Gas - DTU45 25 55 78simold@dtu.dk
Annette Eva JensenTechnicianCenter for Olie og Gas - DTU21 32 73 21aeje@dtu.dk
Ben KorezIT ManagerCenter for Olie og Gas - DTU93 51 02 06bkorez@dtu.dk
Scarlett Fantasia Avalon PetersenHjælpelærerstudscarlett.f.avalon@gmail.com
Anne Smedegaard Rundin CordsenSpecialkonsulent og PA for rektorRektoratet45 25 10 01anco@adm.dtu.dk
Rasmus LarsenProrektorRektoratet45 25 10 10DTU-provost@dtu.dk
Claus NielsenUniversitetsdirektørRektoratet45 25 10 02direktor@adm.dtu.dk
Lone HegelundSpecialkonsulentRektoratet45 25 11 29hege@adm.dtu.dk
Carsten Orth Gaarn-LarsenKoncerndirektørRektoratet23 23 00 00coglar@dtu.dk
Mette ErichsenPA og sekretær for Universitetsdirektør og ProrektorRektoratet45 25 10 03meri@adm.dtu.dk
Martin P. BendsøeProfessor EmeritusRektoratet21 36 27 13mpbe@dtu.dk
Morten WillatzenGæste ProfessorRektoratetmorwi@dtu.dk
Henrik TäckholmChefkonsulentRektoratet45 25 10 05ht@adm.dtu.dk
Anders Overgaard BjarklevRektorRektoratet45 25 10 00DTU-rektor@adm.dtu.dk
Mohamed El BahriProjektkonsulentPKS45 25 92 78mb@pks.nu
Tobias TrabergBoligkonsulentPKS45 25 92 76tt@pks.dk
Trine RenowBoligkonsulentPKS45 25 92 72tr@pks.nu
Jeanette Ann ToftKontorassistentDTU Biosustainjeato@dtu.dk
Bertrand BoudaudSpecialkonsulentDTU Biosustainberbo@dtu.dk
Hanna Constanza Müller EsparzaPostdocDTU Biosustainhcmes@dtu.dk
Shang Heng Tiffany MakPostdocDTU Biosustainshtma@dtu.dk
Ling ChenResearch AssistantDTU Biosustain31 66 08 03linche@biosustain.dtu.dk
Kristian Lund JensenLaboratory TechnicianDTU Biosustain93 51 13 24krlj@biosustain.dtu.dk