FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Yasmina Al-NajamiStudentermedhjælperAUSyashe@dtu.dk
Mahmoud Al-SubaihiLektorDTU Engineering Technology22 84 47 34mahals@dtu.dk
Syed Anas AlamStudentermedhjælperDTU Kemitekniksanal@dtu.dk
Mohammed M. AlbannayPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologimohalb@dtu.dk
Christian AlbergMaskinmesterCAScalb@dtu.dk
Christoffer Moesgaard AlbertsenForskerDTU Aqua35 88 34 00cmoe@aqua.dtu.dk
Mariann AlbjergKonsulentDTU Spacemariann.wiig@gmail.com
Marcus AlbrechtsenPh.d.-studerendeDTU Fotonikmaralb@fotonik.dtu.dk
Hans-Jørgen AlbrechtsenProfessor, Sektionsleder Water Technology and ProcessesDTU Miljø45 25 15 86hana@env.dtu.dk
Kristine AlbrektsenAkademisk medarbejderDTU Kemi93 51 17 97kralb@kemi.dtu.dk
Leonardo Andrès Alcayaga RomànPh.d.-studerendeDTU Vindenergi93 51 35 47lalc@dtu.dk
Morteza AlehosseiniPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologimortea@dtu.dk
Antonio Grimalt AlemanyPostdocDTU Kemiteknik50 34 44 26angral@kt.dtu.dk
Laura AlessandrettiAdjunktDTU Compute45 25 34 72lauale@dtu.dk
Karina Sonne AlfastsenRegnskabsmedarbejderAØR45 25 11 05ksa@adm.dtu.dk
Malene Sonne AlfastsenHR-koordinator, lønspecialistAHR93 51 01 08msoal@dtu.dk
Daniel Stig AlfastsenIT Servicedstal@dtu.dk
Ramazan AlganErasmus studentDTU Mekanikramazanalgann35@gmail.com
Kenneth AlgartForskningsteknikerDTU Vindenergikeal@dtu.dk
Amal Mohammed A AlghamdiPostdocDTU Computeamaal@dtu.dk
Baptiste AlglaveGæste Ph.d.-studerendeDTU Aquabapalg@aqua.dtu.dk
Charlotte AlgreenEkstern LektorDTU Bygchalg@byg.dtu.dk
Sajid AliPostdocDTU Fysiksajal@dtu.dk
Basit AliPh.d.-studerendeDTU Mekanikbaali@mek.dtu.dk
Liridon AlitiPostdocCenter for Olie og Gas - DTU20 66 79 12lialit@dtu.dk
Liridon AlitiPostdocDTU Kemitekniklialit@kt.dtu.dk
Yousef Alizad FarzinPostdocDTU Energiyoafar@dtu.dk
Mohammad Reza Alizadeh KiapiPh.d.-studerendeCenter for Olie og Gas - DTUmraki@dtu.dk
Lars AlkærsigLektorDTU Entrepreneurship45 25 45 34lalk@dtu.dk
Daniel Allepuz RequenaPh.d.-studerendeDTU Fysikdalre@dtu.dk
Signe Winther AllerupERP HR-KonsulentAØR93 51 14 48siwih@adm.dtu.dk
Joakim Christoffer AllerupDeiC/i2 Teknisk IndkøbskoordinatorIT Service22 15 65 53jcal@dtu.dk
Rosa Lundbye AllesøeVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologirosal@dtu.dk
Johanne Sydney AllinghamVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikjsyall@kt.dtu.dk
Kristoffer AlmdalProfessorDTU Kemi45 25 81 44kral@dtu.dk
Rodrigo AlmedaGæsteforskerDTU Aquaroal@aqua.dtu.dk
Anton Vergod AlmgrenPh.d.-studerendeDTU Aquapaval@aqua.dtu.dk
Mads Radmer AlmindPostdocDTU Energi30 28 60 42marad@dtu.dk
Gerardo Alonso BernaldezGæstestuderendeDTU Aquagalbe@aqua.dtu.dk
Ellen AlsChefkonsulentAFRI40 30 31 17elals@dtu.dk
Ellen AlsProgram DirectorDTU Learn for Life40 30 31 17elals@dtu.dk
Raghad Mamoun AlsaatiAdministrativ medarbejderDEKOMraals@dekom.dk
Jasmin Sommer AlsholmLaborantDTU Sundhedsteknologijasoal@dtu.dk
Jens Alsing Verdelin ChristensenFinmekanikerDTU Space45 25 34 42javc@space.dtu.dk
Tommy Sonne AlstrømLektorDTU Compute45 25 34 31tsal@dtu.dk
Ipek AltayPh.d.-studerendeDTU Fødevareinstituttetipeal@food.dtu.dk
Ipek AltayHjælpelærerDTU Managementipeal@dtu.dk
Tobias Benedikt AlterPostdocDTU Biosustain+49 178 524 66 07tobial@biosustain.dtu.dk
Leo AltingProfessor emeritus DTU Management45 25 46 60leoa@dtu.dk
Leo AltingProfessor EmeritusDTU Mekanikleoa@mek.dtu.dk
Maria Victoria Gracia Alvan VargasResearch AssistantDTU Biosustainmargva@biosustain.dtu.dk
Merlin Alvarado-MoralesSeniorforskerDTU Kemiteknik45 25 29 81meal@kt.dtu.dk
Daniel Alvarez MiraPh.d.-studerendeDTU Fotonikdamir@fotonik.dtu.dk
Homère J. Alves MonteiroPh.d.-studerendeDTU Aquahmon@aqua.dtu.dk
Ali Abdulhasan Aburweish AlwailyGartnerCASaaaal@dtu.dk
Rajan AmbatProfessorDTU Mekanik45 25 21 81ram@mek.dtu.dk
Mads AmbjørnsenProjektlederCAS93 51 07 81maamb@dtu.dk
Stefano AmericoPh.d.-studerendeDTU Fysiksteame@dtu.dk
Mette AmfeltLaborantDTU Bioengineeringmetam@dtu.dk
Mostafa Amin NajiPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologi45 25 39 15mamna@dtu.dk
Mostafa Amini AfsharSeniorforskerDTU Mekanik45 25 13 82maaf@mek.dtu.dk
Rabije AmitiKontorfuldmægtigAUS45 25 11 49ra@adm.dtu.dk
Heidi AmlundSeniorforskerDTU Fødevareinstituttet93 51 08 77haml@food.dtu.dk
Ahmed Morsi AmmarPostdocDTU Elektro45 25 36 97ammma@elektro.dtu.dk
Søren AmmundsenProjektlederDTU Skylab93 51 11 48Samm@dtu.dk
Frédéric AmourResearcherCenter for Olie og Gas - DTUamour@dtu.dk
Benaiah AnabaraonyePostdocCenter for Olie og Gas - DTUbana@dtu.dk
Gwendoline Annelise Emilienne AnandPh.d.-studerendeDTU Mekanikgerard@mek.dtu.dk
Megha AnandPostdocDTU Fysikmanand@fysik.dtu.dk
Sophia AnaniadouAssociate Scientific DirectorDTU Biosustainsopana@biosustain.dtu.dk
Mikkel AnboPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringmikkan@dtu.dk
Henrik Mørup AndersenSkibsassistentDTU Aquahman@aqua.dtu.dk
Kasper Lenda AndersenBiologoverassistentDTU Aqua60 19 56 87klen@aqua.dtu.dk
Tobias Kondrup AndersenErhvervs-ph.d.DTU Managementtokan@dtu.dk
Jan AndersenDatabaseadministratorAØRjaande@dtu.dk
Liane Iris AndersenStudentermedhjælperAUSliand@adm.dtu.dk
Mads Emil Møller AndersenErhvervs-ph.d.DTU Bygmaema@byg.dtu.dk
Jakob Dahl AndersenResearch AssociateDTU Fotonik45 25 36 28jdan@fotonik.dtu.dk
Anna Lise AndersenSekretær assistentDTU Mekanik45 25 47 62anli@mek.dtu.dk
Maud Bering AndersenLaboratorieteknikerDTU Fødevareinstituttet35 88 75 07mban@food.dtu.dk
Nicolai Stengaard AndersenStudentermedhjælperAFRI45 25 72 65nicsten@dtu.dk
Ole Steen AndersenEkstern lektorDTU Managementolstan@dtu.dk
Morten Fuglsang AndersenLærlingDTU Kemimfuan@kemi.dtu.dk
Charlotte Aminde AndersenHR-koordinatorAHR45 25 11 41caand@dtu.dk
Niels AndersenDirektionsmedlem med særligt ansvar for erhverv og myndighedDTU Space45 25 97 83na@space.dtu.dk
Kristian Markvart AndersenUndervisningsassistentDTU Engineering Technologykrman@dtu.dk
Ole E. AndersenGæsteunderviserDTU Engineering Technologyoleean@dtu.dk
Sidsel Bjerre AndersenArbejdsmiljøkoordinatorDTU Energi46 77 46 04sibj@dtu.dk
Lene Krøl AndersenHead of eScience CenterIT Service35 88 82 05lene.krol.andersen@deic.dk
Jan Skov AndersenForskningsteknikerDTU Nutech46 77 52 51jaan@dtu.dk
Søren AndersenEkstern lektorDTU Byg45 25 40 46sran@byg.dtu.dk
Alex AndersenDriftskoordinator, gartnerCAS46 77 52 13alxa@dtu.dk
Bent Mikael AndersenProjektlederCAS45 25 13 42bmia@dtu.dk
Carina Finne AndersenReceptionistCAScafian@dtu.dk
Dennis AndersenServicecontroller cateringCAS45 25 12 11dennisa@dtu.dk
Lilian AndersenOverassistentDTU Aqua35 88 34 12la@aqua.dtu.dk
Mads Lysgaard AndersenDTU Adgangskursusmalya@dtu.dk
Niels Holstener AndersenIT MedarbejderIT Servicenhan@dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua93 51 10 76dean@aqua.dtu.dk
Marianne Rom AndersenAKM45 25 10 12marom@adm.dtu.dk