FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Rune Korsholm AndersenSeniorforskerDTU Byg45 25 40 29rva@byg.dtu.dk
Sebastian AndersenPostdocDTU Byg45 25 22 40seba@byg.dtu.dk
Tobias AndersenLektorDTU Compute45 25 36 87toban@dtu.dk
Ulrik Lund AndersenProfessorDTU Fysik45 25 33 06ulrik.andersen@fysik.dtu.dk
Christian L. AndersenFinmekaniker LærlingDTU Fysik45 25 33 00cluan@fysik.dtu.dk
Ditte Kirstine AndersenFuldmægtigAFR45 25 11 69ditkan@adm.dtu.dk
Ditte Kirstine AndersenFuldmægtigAPR45 25 11 69ditkan@adm.dtu.dk
Jens Hinge AndersenEmeritus, seniorforskerDTU Fødevareinstituttet35 88 72 52jhia@food.dtu.dk
Rikke AndersenSeniorforskerDTU Fødevareinstituttet40 21 53 77rian@food.dtu.dk
Rune AndersenPh.d.-studerendeDTU Byg93 51 04 47runan@byg.dtu.dk
Suzanne Zamany AndersenPostdocDTU Fysiksuzan@fysik.dtu.dk
Bjørn Skjønning AndersenErhvervs-ph.d.DTU Managementbjska@dtu.dk
Natalia Havelund AndersenPh.d.-studerendeDTU Space45 25 97 47naand@space.dtu.dk
Asbjørn AndersenKonsulent OKCAØRasbjan@dtu.dk
Kjeld Pilak AndersenProject ControllerAØR93 51 13 34kpan@dtu.dk
Anja Ahlmann AndersenServicemedarbejderDTU Bioengineeringanjand@dtu.dk
Cecilie Staby AndersenStudentermedhjælperDTU Bioengineeringcstan@dtu.dk
Henrik Rasmus AndersenProfessor MSODTU Miljø45 25 15 83hran@env.dtu.dk
Jens Kirk AndersenSeniorrådgiverDTU Fødevareinstituttet27 83 38 03jkia@food.dtu.dk
Jesper Skov AndersenLaborantDTU Miljø46 77 53 13jeskan@env.dtu.dk
Jens Asger AndersenEkstern lektorDTU Bygjasan@dtu.dk
Lennart AndersenChefkonsulentAFRI93 51 06 35leand@dtu.dk
Niels Jakubiak AndersenEkstern lektorDTU Bygnja@naeste.dk
Emil Rye AndersenBachelorstuderende (gæst)DTU Fødevareinstituttet30 29 78 88emilry@food.dtu.dk
Signe Melbye AndersenStudentermedhjælperDTU Aquasmeha@aqua.dtu.dk
Charlotte Najaaraq AndersenEjendomsservicemedarbejderBoligfondcnand@dtu.dk
Frank AndersenProduction engineerDTU Skylabfrand@dtu.dk
Aaron John Christian AndersenMetabolomics Core ManagerDTU Bioengineering45 25 61 38ajca@dtu.dk
Povl Valdemar AndersenEmeritus laboratorieteknikerDTU Kemiteknik45 25 28 88pva@kt.dtu.dk
Peter E. AndersenGruppeleder, SeniorforskerDTU Sundhedsteknologi46 77 45 55peta@dtu.dk
Mette Roloff AndersenProject ControllerAØR93 51 00 18meran@dtu.dk
Henning Boje AndersenProfessor emeritusDTU Management45 25 45 44hebq@dtu.dk
Emil Bach AndersenHjælpelæreDTU Kemi93 95 74 77s164106@student.dtu.dk
Christoffer Torvin AndersenStudentermedhjælperAUSctoan@llab.dtu.dk
Eva Helena AndersenJournalistDTU Sundhedsteknologi45 25 39 71ehand@dtu.dk
Per Dannemand AndersenProfessor/DivisionslederDTU Management45 25 45 35pean@dtu.dk
Søren Scheurer AndersenChefkonsulent, Jura og kontrakterAFRI45 25 74 38soesa@dtu.dk
Aleksander AndersenMekanik IngeniørDTU Spacealeader@space.dtu.dk
Carl Emil AndersenPh.d.-studerendeDTU Kemicaem@kemi.dtu.dk
Poul AndersenEmeritusDTU Mekanik45 25 13 66pa@mek.dtu.dk
Rasmus Eckholdt AndersenPh.d.-studerendeDTU Elektrorecan@elektro.dtu.dk
Søren Juhl AndersenLektorDTU Vindenergi45 25 43 32sjan@dtu.dk
Tobias Stenbock AndersenPh.d.-studerendeDTU Elektrotstan@elektro.dtu.dk
Martin Pihl AndersenPh.d.-studerendeDTU Mekanik45 25 41 14mapian@mek.dtu.dk
Jonas Kvist AndersenPh.d.-studerendeDTU Spacejkvand@space.dtu.dk
Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperDTU Learn for Lifecaia@dtu.dk
Ceelin Aila AndersenDTU Businesscaia@dtu.dk
Liane Iris AndersenStudentermedhjælperAUSliand@adm.dtu.dk
Lars Kokholm AndersenElektronikmekanikerDTU Byg45 25 50 15lka@byg.dtu.dk
Lene Krøl AndersenHead of eScience CenterIT Service35 88 82 05lene.krol.andersen@deic.dk
Niels Holstener AndersenIT MedarbejderIT Servicenhan@dtu.dk
Birger AndersenIngeniørdocentDTU Engineering Technology35 88 51 14birad@dtu.dk
Nicolaj Thulin AndersenSystemadministratorIT Service46 77 55 43nicth@dtu.dk
Carina Finne AndersenReceptionistCAScafian@dtu.dk
Kirsten Frydensberg AndersenCivilingeniør - Miljø- & Lokal arbejdsmiljøkoordinatorCAS45 25 13 31kfan@dtu.dk
Claus Grønhøj AndersenIngeniørDTU Nanolab45 25 59 04clgra@dtu.dk
Lars-Ulrik Aaen AndersenInstitutdirektørDTU Fotonik45 25 38 16luaa@fotonik.dtu.dk
Claus E. AndersenSektionslederDTU Sundhedsteknologi46 77 49 12clan@dtu.dk
Jesper Fink AndersenPostdocDTU Compute45 25 33 72jfan@dtu.dk
Niels AndersenSenior Chief ConsultantDTU Space45 25 97 83na@space.dtu.dk
Hanne Pernille AndersenProjektkoordinatorDTU Compute31 96 49 49hpan@dtu.dk
Christina AndersenKvalitetschefDTU Sundhedsteknologi35 88 62 79chran@dtu.dk
Henrik AndersenDyrepasserDTU Sundhedsteknologihenae@dtu.dk
Daniel AndersenGæste postdocDTU Bioengineeringdaan@dtu.dk
Christina Sparre AndersenPh.d. SekretærDTU Managementcspa@dtu.dk
Sammi Stokkebro AndersenStudentermedhjælperIT Servicesasan@dtu.dk
Anders Peter AndersenLektorDTU Aqua35 88 34 11aanders@aqua.dtu.dk
Anna Lise AndersenSekretær assistentDTU Mekanik45 25 47 62anli@mek.dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua93 51 10 76dean@aqua.dtu.dk
Henrik Mørup AndersenSkibsassistentDTU Aquahman@aqua.dtu.dk
Ken Haste AndersenProfessor, SektionslederDTU Aqua35 88 33 99kha@aqua.dtu.dk
Kasper Lenda AndersenBiologoverassistentDTU Aqua60 19 56 87klen@aqua.dtu.dk
Lars Kyed AndersenFiskeriteknikerDTU Aqua20 65 67 96lkan@aqua.dtu.dk
Lilian AndersenSekretærDTU Aqua35 88 34 12la@aqua.dtu.dk
Rikke AndersenStudentermedhjælperDTU Bioengineeringrikan@dtu.dk
Jakob Afzali AndersenPostdocDTU Kemiteknikjakaan@kt.dtu.dk
Josefine Hvarregaard AndersenPh.d.-studerendeDTU Kemijohvan@kemi.dtu.dk
Simon Ivar AndersenResearch Director and Professor (MSO) Offshore Produced Water Management ResearchCenter for Olie og Gas - DTU93 51 07 58simand@dtu.dk
Birte Kronbak AndersenAdministrationschef & Studie- og uddannelseskoordinatorDTU Space45 25 38 47bka@space.dtu.dk
Charlotte Høy AndersenStudentermedhjælperDTU Bioengineeringchoan@dtu.dk
Laura Mundus AndersenDivisonssekretærDTU Management46 77 51 57launie@dtu.dk
Ole AndersenSurface Engineer AdvisorCenter for Olie og Gas - DTU53 83 82 58oanders@dtu.dk
Torben Hafsjold AndersenGoods receptionist, operative procurementDTU Biosustainthaan@biosustain.dtu.dk
Charlotte Aminde AndersenHR-koordinatorAHR45 25 11 41caand@dtu.dk
Michael Riis AndersenLektorDTU Compute45 25 34 09miri@dtu.dk
Niels Gerner AndersenEmeritus, seniorforskerDTU Aqua35 88 34 65nga@aqua.dtu.dk
Mette Specht AndersenKontorfuldmægtigDTU Computemespa@dtu.dk
Sine AndersenKandidatstuderende (gæst)DTU Fødevareinstituttetsineand@food.dtu.dk
Christina Hagelskjær AndersenKontorfuldmægtigCAS45 25 13 48christa@dtu.dk
Michael A. E. AndersenProfessor, ViceinstitutdirektørDTU Elektro45 25 36 01ma@elektro.dtu.dk
Tessa Kate AndersonAdjunktDTU Space45 25 97 53teka@space.dtu.dk
Marie Karen AndersonSpecialkonsulentDTU Management45 25 65 46marie@dtu.dk
Nelda AndersonePh.d.-studerendeDTU Managementneol@dtu.dk
Kasper Grann AnderssonSeniorforskerDTU Miljø46 77 41 73kgan@env.dtu.dk
Kim AnderssonSpecialkonsulentDTU Space45 25 34 54kiman@space.dtu.dk
Janne AnderssonTeam-koordinatorDTU Engineering Technology35 88 55 18janad@dtu.dk
Mads Lunde AnderssonPh.d.-studerendeDTU Managementmaluan@dtu.dk
Martin AnderssonLektorDTU Kemiteknik45 25 29 57martan@kt.dtu.dk
Mattias AnderssonChefkonsulentDTU Vindenergi93 51 18 01matan@dtu.dk
Lina Frida Möller AnderssonPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologilifan@dtu.dk