FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Maria JøhnkØkonomimedarbejderAØRmarjh@dtu.dk
Marina HasseriisØkonomikonsulentDEKOM46 33 63 43marin@dekom.dk
Ole SmidthØkonomikonsulentAØRolesm@dtu.dk
Thomas GerstrupØkonomikonsulentAØR45 25 71 17thoge@adm.dtu.dk
Jakob MortensenØkonomikonsulentAØR93 51 13 18jamort@dtu.dk
Camilla FriisØkonomikonsulentAØR93 51 17 89cafri@adm.dtu.dk
Nihal Sunaeva RamadanovaØkonomielevAØR93 51 19 52nihra@dtu.dk
Mikkel Jens Grønlund ZachoØkonomielevAØRmjgza@dtu.dk
Mikkel Lau MikkelsenØkonomielevAØR93 51 13 87mlami@dtu.dk
Stig Juhl MadsenØkonomidirektørAØR45 25 11 00sjm@adm.dtu.dk
Jens NylanderØkonomichefAØR27 80 02 96jenyl@adm.dtu.dk
Pernille GøthcheØkonomichefAØR51 80 15 47pdok@adm.dtu.dk
Henrik TryonØkonomichefBoligfondhetry@dtu.dk
Tina Holst BeckØkonomichefAØR35 88 61 45tihb@adm.dtu.dk
Torsten FoersomØkonomichefAØR35 88 61 38tofo@adm.dtu.dk
Minna Dahl NielsenØkonomichefAØR46 77 46 44mini@adm.dtu.dk
Michelle Jäneke Bannow PetersenØkonomiassistentBoligfondmipet@dtu.dk
Pia Dalgaard JensenØkonomi medarbejderDTU Biosustainpdjen@adm.dtu.dk
Jane Skaftved MathiesenØkonomi konsulentAØR93 51 13 29jasma@dtu.dk
Søren Stig Frederiksenweb-database supportIT Service46 77 40 17sqfr@dtu.dk
Asier Zugasti Zubiavirksomhedspraktikant tilknyttet DTU LinkDTU Skylabasierzu@dtu.dk
Jan Knudsenvirksomhed tilknyttetDTU LinkDTU Skylabjanknu@dtu.dk
Bjørn Kristiansenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabbjoernk@dtu.dk
Andreas Bruun Okholmvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylababruok@dtu.dk
Christoffer Sigshøjvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabchrisig@dtu.dk
Jacob Rybovvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabjacrybo@dtu.dk
Kristian Due-Hansenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabkrishan@dtu.dk
Lasse Madsenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylablamads@dtu.dk
Martin Gerth Andersenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmargan@dtu.dk
Michael Graversenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmichgr@dtu.dk
Mathias Lind Neuenschwandervirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmatneu@dtu.dk
Martin Amdi Pedersenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmamdipe@dtu.dk
Michele Holmvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmicheho@dtu.dk
Paul Benfervirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabpaulbe@dtu.dk
Sabine Harboevirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabsabhar@dtu.dk
Tobias Harboevirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabtobhar@dtu.dk
Mohammadhossein Kazemivirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabmokaze@dtu.dk
Christian Michelsenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabchmich@dtu.dk
Søren Isaksenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabsoeris@dtu.dk
Nicholaj Asger Hansenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabnashan@dtu.dk
Nicolai Sejer Andersenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabnicoan@dtu.dk
Bertalan Kovácsvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabberkov@dtu.dk
Anders Hovmøllervirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabandhov@dtu.dk
Jørgen Laustsenvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabjlaust@dtu.dk
Poul Hummelshøjvirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabphummel@dtu.dk
Stefan Rumi Pentervirksomhed tilknyttet DTU LinkDTU Skylabstepen@dtu.dk
Test717 McTestesentest brugerIT Servicetest717@gmail.com
Erik Test2021 Winther Test2021 Eilertsentest af loginDTU Bygetwte@dtu.erei.dk
Christina Madvig Christensenspecialkonsulent, cand. scient.AKM45 25 78 31cchr@adm.dtu.dk
Niels Gylling MortensenseniorforskerDTU Vindenergi46 77 50 27nimo@dtu.dk
Anna Maria SemprevivaseniorforskerDTU Vindenergi46 77 50 25anse@dtu.dk
Eva Louise Dahlerup Fazlagicsenior patent specialistAFRI22 63 58 46elfaz@dtu.dk
Lasse Harboe Wolffprojekt udvikler fysikDTU Adgangskursuslagitair@gmail.com
Christine Molinprojekt koordinatorDTU Management45 25 46 60cmol@dtu.dk
Ole Mejlhede JensenprofessorDTU Byg45 25 18 63omj@byg.dtu.dk
Asmus Ougaard DohnpostdocDTU Fysikasod@dtu.dk
John Aasted SørensenlektorDTU Engineering Technology35 88 52 35jaas@dtu.dk
Maria jespersenkonsulentAØRmjes@adm.dtu.dk
Peter EngskovkonsulentIT Service29 21 65 57peten@dtu.dk
Per Thor JonasseningeniørassistentDTU Sundhedsteknologi51 71 77 74pjon@dtu.dk
Rikke Linnemann NielsengæsteforskerDTU Sundhedsteknologirlni@dtu.dk
Mingmei Sungæste PhDDTU Managementminsun@dtu.dk
Javier Lopez Navasgæste Ph.d.-studerendeDTU Mekanikjavi.22.993@gmail.com
Elbert HendricksgæstDTU Elektro45 25 35 58eh@elektro.dtu.dk
Yusuke Suzukiguest researcherDTU Energi71 67 07 60yususu@dtu.dk
Magnus Molinfuldmægtig, cand.jurAFRI93 51 00 36magmo@dtu.dk
Christian H. MadsenforskningsteknikerDTU Vindenergi46 77 57 79chhm@dtu.dk
Vagn JensenforskningsteknikerDTU Vindenergi46 77 58 54vanj@dtu.dk
Karla Jimena Grant Alpizarekstern lektorDTU Bygkjgal@byg.dtu.dk
Web Admindfgdgdtu
Kinga Veronika Wikipil Windelincompliance officerAFRIkinwi@dtu.dk
Serena Facciocand.jur.AFRI93 51 17 22serfa@dtu.dk
Jacob Pilegaard Justesenadministrativ medarbejderCASjapju@dtu.dk
Rikke JustWebredaktørAKM45 25 01 61rjust@adm.dtu.dk
Claus TonsbergWebredaktørAKM45 25 10 37claust@dtu.dk
Martin Steen NielsenWeb DeveloperDTU Vindenergi93 51 08 85msnie@dtu.dk
Etem CukadarogluWarehouse Operative ProcurementDTU Biosustain93 51 02 95etemc@biosustain.dtu.dk
Magnus Lynge Bang NielsenVærktøjsmagerlærlingDTU Mekanikmlbn@mek.dtu.dk
Valdemar Salling Just JensenVærktøjsmagerlærlingDTU Engineering Technology93 51 13 61vsjje@dtu.dk
Henrik PetersenVærktøjsmagerDTU Mekanik45 25 48 31henpet@mek.dtu.dk
Jan Frank PedersenVærkstedslederDTU Mekanik45 25 48 63jfpe@mek.dtu.dk
Søren Robert NimbVærkstedslederDTU Fysik46 77 45 05snim@fysik.dtu.dk
Søren Vestergaard MadsenVærkstedslederDTU Kemiteknik45 25 29 01svm@kt.dtu.dk
Claus Asperud ReesbøllVærkstedslederDTU Fødevareinstituttet45 25 25 55care@food.dtu.dk
Torben Bender ChristensenVærkfører, FinmekanikerDTU Mekanik45 25 62 18tbc@mek.dtu.dk
Aboubakar SakoVisiting StudentDTU Biosustainabosako@biosustain.dtu.dk
Andreas KaldisVisiting StudentDTU Biosustainandkal@biosustain.dtu.dk
Sara DiazVisiting StudentDTU Biosustainsardiaz@biosustain.dtu.dk
Lise Marie GravVisiting Scientist/ProfessorDTU Biosustain81 75 80 92lgrav@biosustain.dtu.dk
Teeratorn KadeethumVisiting ScientistCenter for Olie og Gas - DTUteekad@dtu.dk
Martin Steen MortensenVisiting ScientistDTU Biosustainmasmo@biosustain.dtu.dk
Filipa Bica SimõesVisiting PostdocDTU Biosustain93 51 12 35filisim@biosustain.dtu.dk
Akbar Espaillat FernandezVisiting PostdocDTU Biosustain+46 730 388 465akesfe@biosustain.dtu.dk
Charlotte de RudderVisiting PostdocDTU Biosustain0032479479490charud@biosustain.dtu.dk
Signe LolleVisiting PostdocDTU Biosustain20 97 99 07siglol@biosustain.dtu.dk
Vayu Maini RekdalVisiting PostdocDTU Biosustainvamare@biosustain.dtu.dk
Anne Loch Gøbel JensenVisiting PhD StudentDTU Biosustain30 59 43 81annelo@biosustain.dtu.dk
Maria Pals BendixenVisiting PhDDTU Biosustainmapabe@biosustain.dtu.dk
Riccardo MilanesiVisiting PhDDTU Biosustainricmila@biosustain.dtu.dk
Pablo Laborda MartinezVisiting PhDDTU Biosustainpalama@biosustain.dtu.dk